باشگاه مشتریان دهکده گنجنامه
همین حالا عضو شوید
*
*
ثبت نام
اطلاعات شما در سامانه دهکده گنجنامه محفوظ خواهد بود. با ثبت نام در باشگاه مشتریان گنجنامه از تخفیف ها و خدمات ویژه برخوردار خواهید شد.
ورود به تور مجازی دهکده گنجنامه
تله کابین گنجنامه

تله کابین گنجنامه

یکی از شاخص ترین جاذبه های همدان که چشم اندازی زیبا را در دل کوهستان الوند پیش روی تان قرار می دهد و تجربه ای متفاوت و مهیج برای تان رقم می زند، تله کابین گنجنامه است. ایستگاه آغازین این تله کابین در یک مجموعه گردشگری به همین نام قرار گرفته است و ایستگاه آخر آن به دشت زیبای میشان می رسد؛ جایی که می توانید به تماشای آب های روان، چمنزارها و مناظر بکر و دیدنی بنشینید و از طبیعت لذت ببرید.

تله کابین گنجنامه 35 کابین دارد و در مدت زمانی بین 7 تا 15 دقیقه، مسافران را جا به جا می کند. خوبست بدانید گنجنامه تنها تله کابین دارای فراز و فرود در ایران است و این فراز و فرودها، با وجود سیستم دبل چک، در فضایی کاملا امن و ایمن صورت می گیرد؛ بنابراین می توانید با خیالی راحت سوار کابین های مجموعه گنجنامه شوید و سفر خوشی داشته باشید. این مجموعه کابین های وی آی پی هم دارد که می تواند تجربه ای لوکس برای شما رقم بزند. 

آدرس:

استان همدان، شهر همدان، میدان عباس آباد، خیابان گنجنامه، ضلع شرقی میدان گنجنامه

هزینه:

تله کابین برای هر نفر 35,000 تومان

کابین های وی آی پی 300,000 تومان

تلفن تماس:

09182223313

خانه کودک فراز
شهر بازی
صندلی های ماساژور فول آپشن 3 بعدی، ماشین کوبنده بدون آنتن، استخر توپ، ایرهاکی، فوتبال دستی، ترامپولینگ، اولین سینما 5 بعدی غرب کشور
پارکینگ طبقاتی و روباز
تعادل هوایی - رنجر
بالابردن توان جسمی در سنین مختلف و قابلیت برگزاری مسابقات در سطح کشور
کوهستان الوند
تفريح و اقامت در دل کوهستاني بکر