باشگاه مشتریان دهکده گنجنامه
همین حالا عضو شوید
*
*
ثبت نام
اطلاعات شما در سامانه دهکده گنجنامه محفوظ خواهد بود. با ثبت نام در باشگاه مشتریان گنجنامه از تخفیف ها و خدمات ویژه برخوردار خواهید شد.
ورود به تور مجازی دهکده گنجنامه
رئیس هیات مدیره دهکده تفریحی توریستی گنجنامه

رئیس هیات مدیره دهکده تفریحی توریستی گنجنامه

دستاورد میزبانی از اجلاس جهانی ارتقای ساختار گردشگری 

آنچه برای میزبانان اجلاس جهانی گردشگری از  اهمیت ویژه ای برخورد دار است این نکته است که  سازمان جهانی گردشگری UNWTO، آژانسی ویژه در سازمان ملل متحد است که وظیفه هدایت صنعت گردشگری را دارد و می‌توان در این زمینه به ارتقای ساختار گردشگری امیدوار بود .

سعید ترابیان ریاست هیات مدیره دهکده توریستی گنجنامه که یکی از اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری ( unwto )  است ، با عنوان این مطلب گفت : این سازمان به عنوان محل گفتگوی کشورها درباره سیاست‌ها و تجارب عملی آنها درباره دانش گردشگری می تواند پس از پایان اجلاس به صورت هدفمند در معرفی محل برگزاری اجلاس جهانی گردشگری تاثیرگذار باشد .

ترابیان عنوان کرد : سازمان جهانی گردشگری نقش مرکزی و مهمی در ترفیع وضعیت تعهد و توانایی‌های موجود کشورهای در حال توسعه در زمینه گردشگری دارد پس لازم است در فرآیند میزبانی از میهمانان اجلاس جهانی گردشگری در همدان کارشناسانه برنامه ریزی ها را اعمال کنیم . 


رئیس هیات مدیره دهکده توریستی گنجنامه تاکید کرد :  سازمان جهانی گردشگری همچنین به وسیله متقاعد کردن کشورهای عضو از طریق معرفی مقاصد توریست‌ها از سفر، حداکثر منفعت اقتصادی که توریسم می‌تواند با خود به همراه بیاورد و تاثیرات اجتماعی و فرهنگی ناشی از توسعه توریست و در عین حال کاهش تاثیرات زیست‌محیطی و تاثیرات منفی اجتماعی آنها، برای اجرایی شدن دستورالعمل‌های جهانی اخلاق حرفه‌ای در توریسم تلاش می‌کند. 

وی همچنین گفت : بر این اساس میتوان توصیه کرد فعالان گردشگری داخلی از فرصت حضور میهمانان اجلاس جهانی گردشگری ۲۰۱۸ در ایران  به روشنی بهره مند شوند 

گفتنی است ، در حال حاضر ۱۵۷ کشور، منطقه و بیش از ۵۵۶  عضو وابسته، به نمایندگی بخش خصوصی، موسسات آموزشی، شرکت‌های جهانگردی و مراجع صلاحیت‌دار محلی در این سازمان عضو هستند پس هر یک از این اعضا می توانند پس از پایان میزبانی تریبون معرفی ایران در جهان باشند .
 

سیاه چادر عشایر
تیرول
اولین سایت تخصصی تیرول یا کابل پرواز در کشور
تله کابین گنجنامه
تله کابین گنج نامه تنها تله کابین دارای دو فراز و فرود در ایران
دیواره سنگ نوردی
اولین دیواره منحصر به فرد از نظر سازه و پانل تشکیل دهنده در ایران
کوهستان الوند
تفريح و اقامت در دل کوهستاني بکر